Proběhlé akce: 

 

2019

 
 

Krásné Vánoce a hodně štěstí v novém roce přeje tým SK Herink

Těšíme se s vámi na shledanouv roce 2020
 
Malá fotogalerie z budování betlému a z rozsvěcení stromečku na návsi je tady
 
K naší velké radosti (nebo starosti?) už tu konečně zase budou VÁNOCE! Najděte si chvilku a vyrobte se svými dětmi, kamarády, sousedy novou figurku do našeho betléma! Letos ho najdete na naší krásné návsi - už brzy!
Co udělat, abyste vyhráli?
Je to jednoduché – vytvořit postavičku do betléma, přinést jí v průběhu adventu ke kapličce a pak přijít o poslední adventní sobotě, 23. 12., tamtéž. Sejdeme se ve 14 hodin, dáme si čaj nebo svařáček, zapějeme koledy a vyhlásíme výherce.

Co udělat, abyste vyhráli vánoční kolekci?

Je to jednoduché – vytvořte nejkrásnější  postavičku do betléma, přinéste jí v průběhu adventu na náves k betlému a pak přijďte o poslední adventní sobotě, 22. 12., tamtéž. Sejdeme se, dáme si čaj nebo svařáček, zapějeme koledy a vyhlásíme výherce.

Pro inspiraci je zde několik nápadů z předchozích let, zvládnou to i děti: 

 
 
 
 
Letošní halloween nemohl dopadnout lépe - přestože byly podzimní prázdniny byly v plném proudu a nově jsme se nesešli ve Stodole, ale na návsi, účast byla převeliká! Do vyřezávání strašidelných dýní se zapojili všechny věkové kategorie, stálí účastníci našich akcí, ale velkou část tvořily i nové tváře, za což jsme obzvláště rádi. Čaj, pivo i svařáček tekl proudem a než jsme se nadáli, přišla tma. Dýně byly hrozivé, masky by vylekaly i otrlé jedince a lampoinků se sešlo nepočítaně - ostatně posuďte sami, tady jsou fotky.

 

Článek, který se nedostal do Herinkovského zpravodaje

Když se připravovalo nové vydání Herinkovského zpravodaje, požádal mět pan starosta o ohlédnutí za akcemi našeho sdružení. Bohužel na jeho publikaci opět nedošlo. Protože nerada plýtvám časem, dovoluji si článek exkluzivně předložit vám, návštěvníkům našeho webu:

článek pro zpravodaj

 

Pro malé i velké upořádáme halloweenské setkání s vyřezáváním dýní a strašidelnými kostýmy. Tentokrát se sejdeme na návsi, o svátečním odpoledni 28. října v 16 hodin. Nejstrašidelnější maska a nejkrásnější dýně budou po zásluze odměněny, ale malé překvapení čeká na všechny děti. Chybět nebude ani malé občerstvení a po setmění se vydáme s lampionky ke kapličce.

Přijďte všichni!

 

Pátý ročník Velkého turnaje v malé kopané je už také minulostí. Letos se přihlásily a přijely 4 statečné týmy, které svedly nelítostné souboje o zlatý pohár a hodnotné ceny. S prázdnou tento rok jako jediní odešli nejmladší Běloši, třetí místo obsadil tým Volal mi Pelta z Herinku, druzí skončili borci pořádajícího týmu SK Herink a zlato spolu se zásobou pití na cestu si odvezli do Popoviček neporazitelní Peter's hills. Zvláštní poděkování patří také rozhodčím a všem, kteří se podíleli na přípravách. Krkovička byla letos obzvlášť vypečená a dostalo se i na vyhládlé fankluby.

Jestli si chcete připomenout heroické výkony svých favoritů nebo se jen podívat, o co jste přišli, navštivte naši fotogalerii.

Na 28.10. chystáme halloweenské setkání pro malé i velké s dlabáním dýní a lampionovým průvodem. Více podrobností se včas dozvíte.

 

Druhý letošní turnaj v nohejbale se opět vydařil. Své síly poměřilo 7 týmů zkušených borců za podpory početných fanklubů. Třetí místo vybojovali navzdory svému názvu Zoufalci, na druhém místě skončili Pražáci a zlato patří SK Herinkovskému ÁČKU! Gratulujeme!

A pokřtili jsme novou náves: V petanque se v opožděném každoročním klání utkalo na nové pískové dráze 6 dvojic, bohužel ani letos se nepodařilo dostat putovní pohár zpět do Herinku. Ale bylo to těsné! Na třetím místě skončil Verča tým, druhá příčka patří pro letošek seskupení Maja a zlato zůstalo v opartrování u našich přátel z Modletic - letos u Romča týmu.

A pro ilustraci je vám k dispozici fotogalerie.

A teď už konečně něco pro fotbalisty. Další ročník Velkého turnaje v malé kopané je tu! Registrujte se nahoře na této stránce.

Pro vítěze jsou kromě poháru připravené i hodnotné ceny, které vám určitě přijdou k chuti!

14.9. nás čekají hned dva další turnaje: Nohejbalový turnaj, druhý v letošním roce a turnaj dvojic v petanque, který jsme museli na jaře odložit, protože nebylo kde hrát.

Zato teď vás přivítáme na krásné nové návsi v Herinku, to budete koukat! Nohejbal hrajeme na umělé trávě, petanque budeme hrát na trávě živé a také máme jednu skoro profi pískovou dráhu.

Na nohejbal se pro usnadnění organizace prosím hlaste na tomto odkaze. Děkujeme!

 

 

 

 

 

 

Ať se nám to líbí nebo ne, konec prázdnin se nezadržitelně blíží... V Herinku se s nimi rozloučíme v sobotu 31.8. odpoledne. Čeká nás spousta pohybu, občerstvení od Pekárny Kabát a opékání špekáčků. Těšíme se na vás!

 
V sekci Kronika obce Herink je nový zápis do obecní kroniky za r. 2018. V přílohách jsou materiály z loňských výstav ke 100. výročí založení naší republiky. Přeji příjemnou zábavu při studiu :-)
 
 
Putovní pohár má nové majitele! V letošním prvním nohejbalovém turnaji se utkalo 9 týmů z Herinku a okolí blízkého i vzdáleného. Letošní vítězové k nám přicestovali až od Příbrami, ale aklimatizovali se velmi dobře (ne každého to potěšilo). Tradiční buřtguláš byl nahrazen grilovanou kýtou a pitný režim byl dostatečně zajištěn, což bylo kvitováno s povděkem nejen sportovci, ale také jejich fankluby.
Na čtvrté příčce slavně skončili borci z Modletic z týmu vystupujícího pod originálním jménem Modletice.
Třetí příčku vybojovali Šipkaři, pod vedením statného dozorce, druzí po lítém boji skončili Bohemáci a zlato spolu s putovním pohárem si do Pečic odvezli Zikmundi. Poslední zápasy se odehrávaly v hustém dešti a tak všem zúčastněným patří také zvláštní řád za chrabrost. Budeme tedy do podzimu trénovat a pak si dáme odvetu. 
Několik fotografií ze zápasů i zákulisí turnaje najdete tady.
 
 
Už je to tady! Další oblíbená akce, tentokrát pro dospěláky - turnaj v petanque musíme letos z provozních důvodů přesunout na podzim, ale o to víc si užijeme letošní první NOHEJBAL. Pro usnadnění organizace se prosím přihlašujte na linku výše.
Přidali jsme několik obrázků z Velikonoc, další najdete na našem facebooku. A taky pár dalšíc fotek z úklidové brigády.

 

 

 

Už v neděli se sejdeme k přípravě na Velikonoce. Vyzkoušet si můžete tradiční i netradiční techniky zdobení vajíček, můžete si vlastnoručně uplést pomlázku nebo ozdobit perníčky. Klobásky, pivo a limo nebude chybět, dobrou náladu si nezapomeňte vzít s sebou!

 

Do úklidové brigády se v Herinku zapojilo 39 dobrovolníků, včetně 16 dětí. Nasbírali jsme více než 4,5 tuny odpadků a pneumatik. Zvláštní pochvala patří obyvatelům ulice Květinová, kteří se rozhodli na vlastní náklady zlikvidovat černou skládku, kterou kdysi sami založili. 

Všem zúčastněným děkujeme, snad nám Herink vydrží krásnější co nejdéle.

Několik fotografií je zde.

 

Očistná brigáda se blíží. Přijdete také? Do celostátní akce už je přihlášeno více než 3000 úklidových míst. Registrovat se můžete na webu celonárodní akce www.uklidmecesko.cz/. Po akci se občerstvíme a opečeme společně buřtíky - ideální příležtost poznat se s novými (nebo i starými) sousedy!

Těšíme se na vás!

Pokud zrovna nemáte čas a víte o nepořádku ve vašem okolí, můžete zanést místo a komentář do interaktivní mapy na www.zmapujto.cz/. Před akcí zkontrolujeme hlášení a pokusíme se napravit, co bude v našich silách.

Doufáme, že jste si užili svátky v klidu a pohodě! Děkujeme všem, kteří si s námi přišli před Vánoci zazpívat, zejména naší skvělé hudbě, každému, kdo  přinesli figurky do betléma nebo cukroví na ochutnání. Několik fotografi z našeho setkání najdete ve fotogaerii

 

2018

 

Přejeme krásné Vánoce a hodně štěstí v novém roce!

 
Betlém opět stojí na svém místě a čeká na vaše figurky! Sejdeme se zde v sobotu 22.12. ve 14:00, vyhlásíme tu nejkrásnější a zazpíváme si koledy s kytarou. Chybět nebude čaj, svařák a sváteční nálada. A samozřejě sladká odměna pro vítěze.
Ve fotogalerii zatím najdete realizační team a výsledek naší práce. A abyste věděli, že svět je v pořádku, je tam taky sněhulák dětí ze Slunečné stráně :-)
 
 
 
 
Děkujeme všem, kteří s námi přišli oslavit Halloween. Přesvědčili jsme se, že se Herink pořádně rozrostl - zatímco loni dýně zbyly, letos byly do půl hodiny rozebrané. Děkujeme také zástupcům Moderních Dobřejovic, kteří nám nezištně poskytli své přebytky. Lampionový průvod i stezku (spíše stezičku) odvahy zvládly všechny děti na jedničku a u čaje či svařáku jste měli možnost prohodit pár slov se svými sousedy. Halloweenskou fotogalerii najdete tady.
 
Další akcí, kterou pro vás každoročně chystáme, bude setkání u betléma. Aby mohlo důstojně proběhnout, potřebujeme vaši spolupráci. 

O prvním prosincovém víkendu začíná advent a SK Herink zase postaví svůj malovaný betlém u kapličky nad Herinkem.

Přidejte svou vlastní figurku!

Vyrobte vlastní figurku z libovolného materiálu a umístěte ji k betlému do konce adventu - fantazii se meze nekladou. Doufáme, že se pobavíte se svými dětmi při výrobě vlastních postaviček.

Nejkrásnější postavička bude odměněna vánoční kolekcí na tradičním setkání o posledním adventním víkendu .

 
3.11. ve 14:00  vás čekáme ve Stodole v Herinku! Budeme mít připraveno 50 dýní, které potřebují vyřezat - nůž, lžíci a lapionek si přineste. Odměníme nejstrašidelnější masku, nejvydařenější dýni a se setměním se vydáme s lampiony ke kapličce (kolem 17:00). Na všechny děti čekají helloweenské drobnosti a pár sladkostí. V Budamontu můžete navíc ochutnat speciání halloweenské menu.
 
 

Fotbálek se vydařil a nám nezbývá, než ukončit letošní sportovní sezónu. Klání se letos zúčastnilo 5 týmů z Herinku, Popoviček a Modletic. Na pátém místě se umístili borci z lehce indisponovaného týmu AC Herink Rovná. Čtvrtí skončili po statečném boji dorostenci modletických hasičů, vystupující pod pseudonymem Hasičská finta - děkujeme za návštěvu, příště to bude určitě lepší!

A teď už bedna: Třetí místo obsadil domácí tým SK Herink, podporovaný věrným fanklubem, na druhém místě se umístili  ochotníci a vrchní obveselovači z družstva Prales a fanfáry (pomyslné) patří zlatým chlapcům z Peter's Hills - gratulujeme. A už teď se těšíme na další klání, tak neproflákejte celou zimu!

Fotogalerii doufám ještě doplníme, až se sejdou obrázky od účastníků.

A už připravujeme další akcičku, tentokrát pro děti a hravé rodiče - bude to tradiční Halloween , letos opět s lampionovým průvodem. Více informací přijde vzápětí, sledujte nás.

 

Štrúdlování jste přátelé letos pěkně odflákli! Zaznamenali jsme pouze 2 výrobky, ale nutno podotknout, že vynikající kvality. Ochutnávačů bylo podstatně více. Ti vyhodnotili jako nejlepší sýrový závin se slaninkou z kuchyně paní Magdy, na druhém místě se umístil matador naší soutěže Ríša se slaným štrúdlem s překvapením.

Následující sobotu nás čeká vyvrcholení. Letošní sportovní sezóny, samozřejmě. O putovní pohár se v malé kopané utkají šestičlenné týmy a podle došlých přihlášek to nebude žádná legrace. Takže neváhejte, registrujte se a hlavně přijďte v 10:00 na hřiště k úřadu. Pokud se najde dobrodinec, který nám loni uschoval transparent, a donese ho, budeme rádi! Dal našim fanynkám dost práce. Děkujeme :-)

 
 

Další ŠTRÚDLOVÁNÍ

V průběhu Vinobraní v Herinku dne 22. 9. 2018 proběhne již čtvrtý ročník soutěžního klání o nejlepší domácí závin. Přihlásit se může každý s jakýmkoliv sladkým, slaným, tradičním i netradičním štrúdlem.

Jak na to?

Vyrobte nejlepší štrúdl (2 nohavice)

 • Doneste ho dne 22. 9. 2018 mezi 13:00 a 14:30 do areálu firmy Buda-mont
 • Přihlašte svůj výrobek pod nezaměnitelným názvem
 • Vyčkejte na hodnocení neodborné veřejnosti
 • V 16:30 sledujte vyhlášení vítězů
 
 
Přidali jsme ještě pár fotek z druhého nohejbalu.
Přejeme dětem dobré vysvědčení a úplně všem krásné léto!
 
Druhý letošní nohejbalový turnaj v Herinku má své vítěze! Po lítém boji zvítězilo mládí - pohár si odvezl tým Trikolora z Horních Počernic. Velice gratulujeme, ale naši borci se už pilně připravují na odvetu. Na druhém místě skončili nohejbalisté týmu Rovná z Herinku a třetí místo obsadili ostřílení harcovníci z pořádajícího SK Herink, to nejlepší, co máme - naše Áčko.
Děkujeme všem sportovcům i fanouškům a těšíme se na podzim do Popoviček. Několik fotografií z turnaje najdete ve fotogalerii.
Také jsme připravili přídavek fotografií z dětského dne.
 

Velká fotogalerie z letošního dětského dne je tu!

Pokud jste se našli na některé fotografii a nepřejete si ji zveřejňovat, 

dejte nám vědět na info@skherink.cz.

Pokud jste se na žádné fotografii nenašli a chtěli jste, omlouváme se,

snad příště...

 
... a následovat bude
Druhé velké setkání místních a přespolních nohejbalových týmů. Kdo vyzve Bohemáky?
 
Dětský den se blíží, dejte prosím vědět všem příbuzným a známým! Rodinné odpoledne, letos s podtitulem Milujeme sport!, vypukne v sobotu 2.6. od 14.00. Těšit se můžete na spoustu zábavy
 • soutěže pro děti (i rodiče)
 • malování na obličej
 • hodnotné ceny
 • dětskou diskotéku
 • moderátora Stanleyho
 • hrátky s heliem
 • velkou balónkovou bitvu (jestli bude pršet, tak budete stejně už mokří)
 • skákací hrady a zámky
 • občerstvení
 •  ... a další překvapení.

Těšíme se na vás!

 
 
Sedmý ročník turnaje v petanque potvrdil, že tato hra je vhodná pro úplně všechny generace - věkový rozdíl hráčů z prvního a třetího místa činí kolem půl století! Snad i krásné počasí přispělo k tomu, že na startu stanulo 14 dvojic. Hráli jsme na prostoru, kde snad již příští roku budeme mít zbrusu novou náves. Ale zatím tu máme volný prostor, takže sluníčka jsme si užili opravdu dosyta. Třetí místo obsadila mladá a nadějná dvojice z Herinku se sebevědomým návem Lepší než ostatní - a sebevědomí bylo opravdu na místě! Druhou pozici vybojovalo manželské duo Zemanovci a putovní pohár letos cestuje do sousedních Modletic s borci z Honda týmu - gratulujeme. Pořadí dalších týmů uvádíme níže, fotogalerie z petanque i z nohejbalu je k dispozici tady.
Nohejbaloví nadšenci ze širokého a dalekého okolí Herinku postavili letos 9 týmů. Po lítých bojích v plném dubnovém žáru slunce a za neustálého přísunu různých tekuin, vítězila kromě nadšení a srdce také kázeň a disciplína. Třetí příčku v letošním druhém ročníku vybojoval tým Sousedi z Herinku. Druhá příčka patří obhájcům loňského vítězství, týmu Petrovy Vrchy z Popoviček a vítězem (a na čas i majitelem putovního poháru) se stali herinkovští Bohemáci, za vydatné podpory Zdendy Zazvonila - VELKÁ GRATULACE!
 
Konečné pořadí PETANQUE:
První 4 týmy – pořadí ve vzájemných zápasech:
1. Honda tým
2. Zemanovci
3. Lepší než ostatní
4. Pat a mat
 

Další pořadí podle počtu získaných bodů:

5. Trubky              20:19
6. Sucháči             19:22
7. Fíkovci              16:20
8. Suzuki              13:9
9. Žížaly                13:15
10 Lvi                   11:20
11. Fotbalisti         11:23
12. Lukášci           10:24
13. Berušky          8:26
14. Ňufíci              6:26
 
 
Letošní úklid Herinku byl opravdu velký - přišlo nám pomoct 34 dobrovolníků a sebrali jsme více než 3 tuny odpadků.
Největším "příspěvkem" se stala prastará karoserie osobního auta, která se skrývala ve vykácené části remízku. Počasí nám přálo, opekli jsme buřtíky a nejmenší pomocníky odměnili diplomem. Všem dobrovolníkům veliké díky! Zvláštní poděkování patří také Filipovi a jeho kamarádovi, kteří obětavě vyčistili část strouhy u silnice Do Višňovky - podívat se nejen na jejich výkon můžete ve fotogalerii.
 
Nezapomeňte trénovat na nohejbal a petanque - velký turnaj vypukne už 28.4. Petanque budeme v Herinku hrát už po osmé, v nohejbale se utkáte podruhé. Občerstvení a dobrá nálada jsou zajištěné po celou dobu je po celou dobu akce zajištěná, startující mají buřtguláš k obědu v ceně startovného. to zůstává stejné jako v předchozích letech - 50,- Kč za jednoho borce.   
Jen pro jistotu - naše nohejbalové hřiště má povrch z umělé trávy, přizpůsobte tomu prosím svou obuv, ať nám ještě chvíli vydrží.

 
V sobotu 7. 4. uklidíme vesnici, opečeme společně buřtíky, pro děti jsou připravené diplomy.  Kdo se nechce účastnit všeobecné/všeobecní akce, může poklidit aspoň před svým domem nebo ve své ulici. Loni jsme nasbírali více než půl tuny odpadků, kolik to bude letos?
Do celostátní úklidové akce je přihlášeno už téměř 2 400 míst. Více o celostátní akci zde:
 
Božíhodové předvelikonoční odpoledne se nám moc líbilo, jen to počasí pořád neumíme objednat... Pár fotek si můžete prohlédnout ve fotogalerii zde
 
A už se nám blíží první letošní akce: Veliknoční odpoledne můžete spolu 
s námi strávit malováním vajíček, pletením pomlázek a dalšími předvelikonočními činnostmi. Přijďte 1. 4. ve 14:00 do hasičárny a připravte se na velké velikonoční pondělí! Občerstvení po celou dobu akce je zajištěno
Na akci se letos nemusíte registrovat - přijďte všichni.
 
A hned následující sobotu 7. 4. budeme uklízet Herink a okolí. Do akce Ukliďme svět - ukliďme Česko je přihlášeno už více než 1300 úklidových akcí a my nezůstaneme pozadu!
 
 
 
Po zimním spánku jsme opět tady! Připravili jsme plán akcí na letošní rok 
a těšíme se s vámi na shledanou při některé z nich.
 

2017

 

Od prvního adventního víkendu u kapličky nad Herinkem opět stojí malovaný betlém a čeká na další postavičky! Vyhlašujeme další

SOUTĚŽ O VÁNOČNÍ KOLEKCI

Co udělat, abyste vyhráli? Je to jednoduché – vytvořit postavičku do betléma, přinést jí v průběhu adventu ke kapličce a pak přijít o posledním adventním víkendu, 23.12., tamtéž. Sejdeme se ve 14 hodin, dáme si čaj nebo svařáček, zapějeme koledy a vyhlásíme výherce.

Přejeme mnoho zábavy při výrobě a těšíme se na vaše výtvory.

Několik fotografií z letošní výstavby je ke shlédnutí tady.

 

Děkujeme všem, kteří s námi přišli oslavit Helloween - byli jste báječní.

Tolik malých i velých  strašidel muselo opravdové duchy pořádně vyděsit! Všechny

dýně byly krásné a lampionky jeden hezčí než druhý. Na ksichtíky opět obětavě

malovala paní Pavla - tisíceré díky.

A na pár fotek z akce se můžete podívat ve fotogalerii nebo na našem

facebooku www.facebook.com/skherink/

Na další shledanou s vámi se těšíme u betléma - podrobnosti o akci se dozvíte

již brzy.

Další akcí, kterou pro vás chystáme, bude 4. 11. Helloween v maskách,

opět ve spolupráci s Buda-montem.
V 15.00 se pustíme do dlabání dýní, vyhlásíme soutěž pro děti o nejstrašidelnějšíí
masku a nejkrásnějšíí dýni. Kolem 17.00 se vydáme lampionovým průvodem
ke kapličce. S sebou si přineste nůž a lžíci na dlabání a lampionek,který vám bude
svítit na cestu.

Pro usnadnění organizace se prosím přihlašte na odkazu výše, jinak se vystavujete 
riziku, že na vás nezbyde dýně.
Kapacita akce je omezená, takže neváhejte!

 
 

 

 


Více zde: https://skherink.webnode.cz/

 
 
Máme pro vás fotogalerii z letošního vinobraní, kde proběhl také další ročník
soutěže o nejlepší závin - Štrúdlování 2017. Po velmi vyrovnaném boji se na třetím
místě umístila paní Dvořáčková z Dobřejovic, druhé místo obsadil Ríša Vacula, obhájce 
loňského titulu. Ocenění nejvyšší, spolu se speciálním koláčem od pekárny Kabát, si 
odvezla paní Svatava až na dalekou Moravu.
 
Všechny zápasy velkého turnaje v malé kopané jsou odehrané a ceny rozdány.
Podívejte se na fotografie a výsledky TADY. Děkujeme všem zúčastněným za
nezapomenutelný sportovní zážitek, fanouškům za dotváření atmosféry a SDH 
za podporu a pomoc.
A nezapomeňte na Štrúdlování příští víkend! To bude zase akcička pro něžnější
polovinu Herinku (a okolí), ale i pánové jsou vítáni!
 
Hned týden po fotbálku nás čeká Vinobraní v Herinku a s ním také další ročník
Štrúdlování. Zúčastněte se klání se svou dobrotou o zvláštní cenu od Pekárny Kabát!
 
 
 
 

Léto je v plném proudu a pánská část našeho osazenstva se pilně

připravuje na nadcházející nohejbalovou sezónu. Začínají vypadat opravdu
nebezpečně - podívejte se na fotky ze soustředění.
Ani ostatní nezahálíme a plánujeme spolu s naším SDH
 

      VELKÝ TURNAJ V MALÉ KOPANÉ

     konat se bude v sobotu 16. 9. na hřišti u OÚ v Herinku

Pilně trénujte! Více informací zveřejníme již  brzy.
 
Pokud se do té doby budete nudit a zajímá vás minulost nebo budoucnost
Herinku, můžete se zatím prokousat Kronikou obce nebo Strategickým 
Těšíme se brzy nashledanou!
 
Dětský den se opět vydařil - přišlo na 130 dětí s početným doprovodem,
sluníčko hřálo, až běda a malinovka tekla proudem. Doufáme, že se všichni bavili 
tak, jako my! Asterix ulovil svého kance. Obelix dotančil, Pokemoni jsou rozdáni.
Děkujeme všem členům SK, SDH a dalším dobrovolníkům, kteří nám pomohli
oslavy svátku dětí připravit a uskutečnit.
 
 

Dětský den se blíží - v sobotu 3. 6. se na vás těšíme na prostranství před

hasičskou zbrojnicí.  Letos se máte zase na co těšit: menší děti si mohou trefit
s Asterixem svého Římana nebo hodit si s Obelixem kancem do dálky.
Starší děti budou plnit úkoly výměnou za kartičky Pokemonů - který vám
ještě chybí do sbírky? Bohaté občerstvení pro děti zdarma, po skončení
dětského programu také pivko pro rodiče - doražte všichni!
 
 

Dobojováno! Letošní 6. ročník petanque a 1. ročník nohejbalu patří

minulosti. Oproti všem pesimistickým předpovědím ani nekáplo a tak jsme
se mohli plně soustředit na sportovní výkony. Na startovní čáru petanque se
tentokrát postavilo 5 dvojic. Prvenství získalo smíšené duo MAJA, zakže 
alespoň polovina poháru putuje zpět do Herinku. Upřímnou radost vítězům
mohl zkalit jen fakt, že věkový průměr ostatních dvojic byl o několik 
desetiletí nižší... Na druhém místě se umístili mladí a nadějní Ohniví draci
třetí skončil rodinný tým Hejtíků - KUŘE.
V nohejbale se utkalo 7 týmů z různých koutů Herinku a přilehlého okolí.
Zbrusu nový putovní pohár se po letošním klání odebral s týmem
Petrovy Vrchy do Popoviček, na druhém místě skončili AIR z Herinka 
a třetí SK Herink B, které navzdory svému jménu porazilo na hlavu SK Herink A.
Velké uznání za statečnost patří také týmům Zelené Pole, Sousedé a Burani.
Potrénujte a na podzim si to můžeme zopakovat v Modleticích nebo 
Popovičkách!
 
 

Na sobotu 6.5. jsme opět připravili turnaj v petanque pro dvojice

a vzhledem k velké poptávce také turnaj v nohejbale trojic. Pro účastníky,

fanoušky i kolemjdoucí bude připraveno občerstvení.

Petanque tentokrát budeme hrát naplácku před požární zbrojnicí,

nohjbal na novém multifunkčním hřišti u obecního úřadu.

 

 

 

Velikonoční odpoledne je za námi. Přes nepřízeň počasí byla všechna

 

vajíčka omalována, všechny pomlázky upleteny a všechny obličejíčky
pomalovány. Doufáme, že jste si užili společně strávený čas a své 
výrobky použili o velikonočním pondělí k účelu, ke kterému sloužit mají!
Několik fotografií z akce je tady.
 
 

Děkujeme všem, kteří nám přišli pomoci uklidit Herink!

 

Sešlo se 26 dobrovolníků a společně jsme posbírali více než půl tuny odpadků.
Do společné akce Ukliďme svět, ukliďme Česko se zapojilo více než 2100
úklidových míst a jsme rádi, že jsme také přispěli svou troškou do mlýna.
 
 
Připravit na Velikonoce se můžete s námi - obarvíme vajíčka, upleteme
pomlázky a náš věrný sponzor - Pekárna Kabát dodá něco dobrého na zub!

Plán akcí na rok 2017 je tady!

Plán akcí 2017.pdf (264315)

 

Poprvé se v letošním roce sejdeme 8. dubna na úklidové brigádě. 

 

Letos se připojíme k celostátní akci Ukliďme svět, ukliďme Česko, která se , jak 

název napovídá, koná ve stejný den po celé republice - již dnes je registro-

váno více než 1400 úklidových míst. Registrovat se můžete na tomto odkazu:

 

Po registraci vám do e-mailu přijde login a heslo. Po přihlášení zvolíte

záložku Organizátoři v okolí a připojíte se k naší akci.

Těšíme se na vás!

 

 
 
 
 

2016

 
 
 
 
 
 
 
 
V sobotu 26. 11. 2016 jsme toho stihli opravdu hodně. Dopoledne jsme
zvelebovali okolí rybníka - vysekali jsme náletové dřeviny. Všem 
účastníkům děkujeme! Fotky z této akce naleznete zde.
A odpoledne jsme věnovali přípravě betléma - už počtvrté. Opět vyhlašujeme
soutěž o nejkrásnější figurku- zúčastnit se může kdokoli, kdo do konce adventu,
tj. 18. 12.  donese vlastnoručně vytvořenou postavičku.
Jak takový betlém vzniká se můžete kouknout ve fotogalerii.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Vinobraní 2016 - byli jste tam? Přes nepřízeň počasí byla návštěvnost
opět veliká, přišli nejen Heriňáci, ale i přespolní. Ochutnali jsme, co
vinotéka nabízí, společně si zabubnovali, poslechli si příjemnou hudbu,
burčák tekl proudem... Pár fotografií z akce je tady.
Velká soutěž o nejlepší štrúdl na světě má svého nového vítěze. Stal 
se jím Richard Vacula se svým chlapským štrúdlem. Bodoval už v loňském 
ročníku, ale letos už nebyl jediným mužem v soutěži. Další muž v soutěži,
pan Kovařič, se umístil na krásném 5. místě. Druhé místo získala Jana 
Šteffelová se špenátovým speciálem a bronz připadl Magdaleně Szücs
za štestkovo-jablečný závin Anička.
Dětskou soutěž o nejhezčí vyobrazení Herinku nám děti trochu zkompli-
kovaly - od toho děti ostatně máme :-) Neodborná porota nakonec 
rozhodla, že o  první a druhé místo se podělí dvě vítězky - Sára 
Forejtová z Modletic a Layla Bilíková z Herinku, odměnu obdržely obě.
Na třetím místě se umístil Honzík Hejtík.
 
Sára nakreslila bubnování na Vinobraní
 
Layla namalovala, jak vidí  Herink
 
A Honzík nakreslil běžecké závody, které proběhly v září:
Všem vítězům gratulujeme a DĚKUJEME!
 
 
 
Podzimní běhání máme za sebou. Tentokrát nám počasí nadobyčejně přálo
a tak závody proběhly v dobré náladě a družné atmosféře.
Kategorii mladších dětí tradičně ovládla Maruška Pavliščová, následovaná 
dvojčaty Hejtíkovými. Ve skupině starších chlapců se tentokrát prosadil Ivan
Lubyako. Největší překvapení ale přichystala kategorie starších dívek,
kde ve svých 7 letech zvítězila nad výrazně staršími soupeřkami s přehledem 
opět Maruška Pavliščová. Marušce třikrát  hurá! A naposled doběhli muži,
v tomto závodě pouze dva nastoupivší (takže pánové, bronz propadl peklu)
Zlato získal Standa Dlouhý, na druhém místě statečně dorazil Zdeněk Zazvonil.
Všem vítězům srdečně gratulujeme a ostatním děkujeme za přízeň.
Kompletní výsledky jsou tady a několik fotografií z místa činu tady.
 

Nezahálíme a chystáme pro vás další akce:

8. 10. chystáme další ročník Štrúdlování - upečte nebo přijďte aspoň ochutnat 

          do Budamontu v rámci VINOBRANÍ. Na akci se budeme také starat 

          o zábavu dětem. Mimo jiné připravujeme soutěž o nejhezčí vyobrazení 

          Herinku - na vítěze čeká sladká odměna!

více informací:

 

 

 

Proběhlo:

Herinčáci v Modleticích ostudu neudělali! V nohejbalu i v petanque jsme 

vybojovali třetí místa! A že to byly líté boje můžete vidět ve fotogalerii.

 

S prázdninami jsme se definitivně rozloučili :-(  Ale užili jsme si to!

Fotogalerie z našeho loučení ve stylu olympijských her je tady.

 
 
 

Náš jarní turnaj v Pétanque přinesl své ovoce - 10. 9. pořádají

 

spřátelené síly z Modletic turnaj v nohejbalu a pétangue - všichni 
jste srdečně zváni!
 

 

 

 

 

Do fotogalerie byly přidané fotky z vyhlášení vítězů Jarního běhání.

Přijďte se vykoupat a pobavit na Dobřejovickou regattu:

 

 
 
 

 

 

 
 

 

 

O víkendu 18. a 19. 6. jsme si udělali vodácký výlet z Týnce nad Sázavou

do Pikovic. A že se vydařil, na to se můžete podívat tady.

 

 

 

Tak jsme doběhli. Po deštivém dopoledni se i počasí umoudřilo a tak jsme se

mohli postavit na startovní čáru a poměřit, jak kdo přes zimu a jaro natrénoval.

Kategorii nejmenších dětí na trati 500 m bezkonkurenčně ovládla Maruška

Pavliščová ze stáje Atipicu. Zvláštní ocenění zaslouží také její účast v kategirii 

starších dětí, kde ani za staršími chlapci nezůstala výrazně pozadu. Kluci svedli 

velice vyrovnaný souboj a o prvním místě rozhodovaly setiny sekundy. Vítězství

nakonec získal Vojta Kotalík, těsně následován Ivanem Lubyako. Ve skupině žen 

na trati 3 km prvenství vybojovala Magdalena Szucs, zlatou medaili v kategorii 

mužů na stejné trati získal Honza Řehák - jediný muž na trati.

Kompletní výsledky najdete tady.

 
 

Těšíme se na vás na sportovně-relaxačním odpoledni tuto sobotu. Taky jsme 

byli na dětském dnu, všimli jste si? Pár fotek od Andrejky Tilcerové je tady.

1. 6. 2016 Kromě toho, že přejeme všem dětem všechno nejlepší k jejich svátku, 
                přidáváme konečně i fotogalerii z letošního petanqueového turnaje - podívejte.
 
                A samozřejmě se těšíme na shledanou na pirátském odpoledni v Herinku,
                které spolupořádáme s SDH a obcí. Přípravy finišují a doufáme, že si odpoledne
                se svými ratolestmi nebo i bez nich užijete.
                Připravili jsme tradiční i netradiční soutěže pro malinké i větší děti, těšit se
                můžete na balonkovou show a následnou dílničku, kde si děti vyrobí své vlastní
                zvířátko z balonků, chybět nebude bohaté občerstvení.
 
 
 
18. 5. 2016 V sobotu 14. 5. jsme se sešli u pátého ročníku turnaje v petanque. Bohužel 
                  nezbývá, než konstatovat, že po roce putovní pohár opět opustil Herink. 
                  Tentokrát však nezmizel daleko - vítězný HONDA TEAM má své sídlo v Modle-
                  ticích (takže v nejhorším víme, kde ho hledat). Na druhém místě se umístilo
                  duo věrné našemu turnaji, tentokrát vystupující pod jménem BEDNAŘI a 
                  bronzové medaile putovaly tentokrát do Radějovic s manželi Němcovými. 
                  Nejúspěšnější tým, reprezentující Herink - HERINK CITY - skončil na 4. místě,
                  nutno přiznat že opravdu těsně - o pořadí na 3. a 4. místě rozhodovalo 
                  vzájemné skóre.
                  Brzy přidáme také fotogalerii z této akce.
                  
                  Zatím máme pro zvědavce k dispozici fotky ze společného výletu na Sázavu
                  - sluníčko, řeka, kravičky - prostě romantika, podívejte.
 
 
25. 4. 2016 Těšíme se na vás na pátém ročníku trnaje v petanque. Doufáme, že se znovu
                  setkáme s matadory soutěže - Obhájci, Vlčáky a dalšími věrnými týmy. 
                  Ale těšíme se také nové tváře, které vnesou neotřelé styly a figury do našeho
                  klání! J.A.R. chybět nebudou.
 
 
 

 

 

          Plán všech akcí je tady: Plán akcí 2016.pdf (260349)

18. 4. Uklízeli jsme Herink, koukněte.
          A hned týden nato jsme přivítali jaro. Pokud se poznáte na některé fotografii 
          a nepřejete si ji zveřejňovat, dejte nám vědět na info@skherink.cz. Pokud
          jste se na žádné fotografii nenašli a chtěli jste, omlouváme se. Snad příště...
 
 
1. 4. 2016 Těšíme se na vás na akci Vítání jara, která proběhne 16. 4. 2016 
                v areálu firmy České ploty!
                Od SK Herink tu můžete čekat výborné koláče a další pečivo firmy Kabát, 
                pivo jako křen, tradiční malinovku a další 
 
 
 

2015

 

PŘEJEME VŠEM NAŠIM PŘÍZNIVCUM KRÁSNÉ VÁNOCE

         A DO NOVÉHO ROKU HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Těšíme se s vámi na shledanou v roce 2016 na některé z našich akcí - plán na příští rok 

je zatím v přípravě. Své nápady a připomínky nám můžete posílat na e.mail 

info@skherink.cz nebo použijte formulář na stránce Kniha návštěv.

 

24. 12. 2015 Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit při zpěvu koled 

                   o poslední adventní neděli. Ocenění za nejhezčí postavičku do

                   betléma získala Leyla Bilíková. Děkujeme také Ivanovi Lubyakovi, 

                   který nám zahrál koledy na flétničku a velký dík patří děvčatům

                   Skotnických, která se k naší akci připojila se svým vánočním 

                   programem. Několik fotografií z akce najdete tady.

 

 

 

20. 12. 2015 se na vás těšíme na společném setkání u betléma. Kromě 

                       vyhlášení soutěže o nejkrásnější figurku budou zpívat

                       koledy děvčata, která znáte ze štědrovečerních setkání 

                       u kapličky.  Chybět nebude samozřejmě čaj zdarma

                       a svařáček za drobnou úplatu. Doufáme, že rozšířený program

                       se vám bude líbit. Pokud se chcete pochlubit svým vánočním 

                       cukrovím budeme rádi.

 
 
29. 11. 2015 jsme vyráběli betlém, letos bude stát u obecního

                     úřadu. Slavnostní odhalení proběhne 5. 12. při 

                     rozsvěcení prvního herinkovského vánočního stromu

                     po Mikulášské. Pár fotek z výroby betléma

                     najdete ve fotogalerii.

 
7. 11. 2015 Helouvín se vydařil, podívejte se na fotografie tady nebo tady
 
 
24. 10. 2015  Ode dneška nás najdete také na facebooku:
                      www.facebook.com/skherink/
                      Pište nám!
31. 10. 2015 se setkáme na oslavě keltského Helouvínu v areálu 
                      Buda-montu. Více informací je tady.
26. 10. 2015 Konečné výsledky běžecké ligy 2015 najdete zde.
 
12. 10. 2015 Velká soutěž o nejlepší štrúdl na světě má svou vítězku! Více o
                     soutěži najdete zde.
                     A několik fotografií z historicky prvního vinobraní v Herinku je
                     tady.
                     Mnohem více fotek najdete tady.
 
18. 9. 2015 V rámci prvního vinobraní v Herinku pořádá SK Herink soutěž 
                   o nejlepší štrúdl. Neváhejte se zapojit a ohromit porotu svým 
                   jedinečným výtvorem!    
 
7. 9. 2015 Děti ze satelitu Slunečná stráň se rozloučily s prázdninami zábavným 
          odpolednem. Fotografie z akce jsou ke shlédnutí zde.
 

17. 8. SK Herink se bude podílet na organizaci Vinobraní v Herinku, které se 
          uskuteční 10. 10. 2015 v nově zrekonstruovaných prostorách firmy
          Buda-mont. Z tohoto důvodu musíme bohužel ukončit běžeckou ligu již
          po třetím kole. To se uskuteční podle plánu dne 19. 9., následovat bude
          samozřejmě vyhlášení celkových vítězů, předání pohárů a všeobecné
          veselí!

 

30. 6. 2015 Zveřejnili jsme výsledky po druhém kole.  Na aktuální tabulku se
                   můžete podívat zde.
                   Přejeme krásné prázdniny a v září se těšíme opět na shledanou.
                   A nezapomeňte trénovat!

 

Ke druhému kolu vás zveme v sobotu 20. 6. 2015. Nezoufejte, pokud vám první kolo uteklo, nic není ztraceno! Běh příznivě ovlivňuje tělo i psychiku člověka, působí preventivně proti vzniku různých onemocnění a především sdružuje! 

 

Po skončení závodu bude k dispozici občerstvení pro všechny sousedy a kolemjdoucí, tak neváhejte!

 

30. 5. členové SK Herink za vydaté podpory sousedů a přátel uspořádali soutěžní klání k mezinárodnímu dni dětí

Na fotogalerii se můžete podívat tady

 

23. 5. proběhlo první kolo druhého ročníku běžecké ligy Herink. Zájmu se těšily zejména dětské kategorie a překvapením letošního ročníku byla účast dospělých běžkyň, které úplně vytlačily ze startovního pole běžce "silnějšího pohlaví". Vítězové získali kromě sladké medaile také jeden z kolekce výtečných závinů pekárny Kabát - sponzorovi děkujeme!

Příjemné počasí a přátelská atmosféra samozřejmě nalákala sportovní příznivce a podporovatele našeho spolku k posezení u dobrého piva a s ním spojených pochutin.

Na fotky z akce se můžete podívat zde.

Na další kolo můžete trénovat do 19. 6., k poměření sil dojde v sobotu 20. 6. Snad se tentokrát chlapi pochlapí!

18. 4. 2015 úspěšně proběhl další ročník turnaje v petanque, tentokrát za výjimečně pěkného počasí. Přes slabší účast byla atmosféra výborná, hráči zapálení a souboje nelítostné. S potěšením můžeme konstatovat, že po dvou letech se putovní pohár vrátil do Herinku zásluhou týmu J.A.R. Kromě poháru vítězky obdržely také výtečný obří frgál od sponzora akce - pekárny Kabát. Děkujeme! 

Fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

 
25. 3. 2015 Aktuální informace k turnaji v petanque 2015:

Pro každého hráče buřtguláš k obědu zdarma!

 
 
8. 3. 2015   se konala členská schůze, kde jsme schválili nové stanovy a odteď
                   přestáváme být občanským sdružením a stali jsme se
                   zapsaným spolkem. Připravili jsme pro vás také plán akcí na tento 
                   rok - můžete si ho prohlédnout zde. Už 18. 4. se na vás budeme
                   těšit na čtvrétm ročníku turnaje v petanque!
 

21.12.2014 - Přidány nové fotky ze setkání u betléma - vizte fotogalerii  zde.

15.12.2014 - Již tuto neděli v 13:30 se sejdeme u betléma! Přijďte na čaj nebo svařáček! Jak se betlém plní můžete vidět zde.

1.12.2014 - betlém už stojí, přijďte se podívat!

18. 11. 2014 - omlouváme se za zpoždění... ZDE si můžete prohlédnout výsledky jak celkové tak výsledky 4. kola

16.11.2014 - stejně jako v loňském roce připravujeme na první adventní neděli instalaci betléma u kapličky. Více informací zde

5. 11. 2014 - a dnes již za 3 dny zahájíme IV. kolo I. ročníku běžecké ligy, tratě jsou již k náhlédnutí.

4. 11. 2014 - již za 4 dny se uskuteční IV. kolo I. ročníku běžecké ligy, tratě už se rýsují! Těšíme se na vaší účast.

20. 10. 2014 - výsledky III. kolo běžecké ligy naleznete zde.

5. 10. 2014 - III. kolo běžecké ligy již dostává své pevné obrysy, více zde.

2. 9. 2014 - stále pilně připravujeme II. kolo běžecké ligy, výsledkem naší píle jsou připravené tratě :-)

21. 7. 2014 - z organizačních důvodů byl změněn termín II. kola běžecké ligy na 6.9.2014

16. 6. 2014 - ná základě zkušeností z prvního kola byly upraveny 

                      dětské kategorie pro další kola

                      a to především vzhledem k věku a pohlaví startujících borců

 

16. 6. 2014 - byly doplněny výsledky I. kola běžecké ligy Herink 2014

 

 
 
 
 
 

11. 6. 2014 - doplněn komentář a fotogalerie k dětskému dni a k petanque 2014

 

10. 6. 2014 - byla doplněna stručná pravidla pro I. ročník běžecké ligy

 

 
 

  2. 6. 2014 - byl doplněn přehled tratí na I. ročník běžecké ligy Herink

 

                   Ještě jednou žádáme všechny potencionální účastníky, aby svůj zájem projevili
                   nezávaznou registarcí. Velice nám tím usnadníte organizaci akce!!!

Přejeme krásné prázdniny a těšíme se na shledanou na dalších akcích.

V září se můžeme potkat na turnaji v malé kopané, který uspořádáme 

ve spolupráci s SDH Herink.

 

 
 

Sledujte náš facebook!  www.facebook.com/skherink/

 

 

 

 

 

 

 

Tak jsme doběhli. Po deštivém dopoledni se i počasí umoudřilo a tak jsme se

mohli postavit na startovní čáru a poměřit, jak kdo přes zimu a jaro natrénoval.

Kategorii nejmenších dětí na trati 500 m bezkonkurenčně ovládla Maruška

Pavliščová ze stáje Atipicu. Zvláštní ocenění zaslouží také její účast v kategirii 

starších dětí, kde ani za staršími chlapci nezůstala výrazně pozadu. Kluci svedli 

velice vyrovnaný souboj a o prvním místě rozhodovaly setiny sekundy. Vítězství

nakonec získal Vojta Kotalík, těsně následován Ivanem Lubyako. Ve skupině žen 

na trati 3 km prvenství vybojovala Magdalena Szucs, zlatou medaili v kategorii 

mužů na stejné trati získal Honza Řehák - jediný muž na trati.

 
Výsledky jsou tady:
 
 
 

Dětský den je za námi, na fotky se můžete podívat tady. A znovu

se těšíme na shledanou na sportovně-relaxačním odpoledni už toto sobotu.

Kdo uteče, vyhraje!

 
 
 
 
 

 

Proběhlo:

4. 6. se na všechny těšíme na dětském dnu v Herinku, tentokrát budeme 

         hledat pirátský poklad

18. 5. 2016 V sobotu 14. 5. jsme se sešli u pátého ročníku turnaje v petanque. Bohužel 
                  nezbývá, než konstatovat, že po roce putovní pohár opět opustil Herink. 
                  Tentokrát však nezmizel daleko - vítězný HONDA TEAM má své sídlo v Modle-
                  ticích (takže v nejhorším víme, kde ho hledat). Na druhém místě se umístilo
                  duo věrné našemu turnaji, tentokrát vystupující pod jménem BEDNAŘI a 
                  bronzové medaile putovaly tentokrát do Radějovic s manželi Němcovými. 
                  Nejúspěšnější tým, reprezentující Herink - HERINK CITY - skončil na 4. místě,
                  nutno přiznat že opravdu těsně - o pořadí na 3. a 4. místě rozhodovalo 
                  vzájemné skóre.
                  Brzy přidáme také fotogalerii z této akce.
                  
                  Zatím máme pro zvědavce k dispozici fotky ze společného výletu na Sázavu
                  - sluníčko, řeka, kravičky - prostě romantika, podívejte.
 
 
 
 

24. 12. 2015 Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit při zpěvu koled 

                   o poslední adventní neděli. Ocenění za nejhezčí postavičku do

                   betléma získala Leyla Bilíková. Děkujeme také Ivanovi Lubyakovi, 

                   který nám zahrál koledy na flétničku a velký dík patří děvčatům

                   Skotnických, která se k naší akci připojila se svým vánočním 

                   programem. Několik fotografií z akce najdete tady.

 

PŘEJEME VŠEM NAŠIM PŘÍZNIVCUM KRÁSNÉ VÁNOCE

         A DO NOVÉHO ROKU HODNĚ ŠTĚSTÍ!

20. 12. 2015 se na vás těšíme na společném setkání u betléma. Letos se 

                       sejdeme v 16.00 u obecního úřadu. Kromě 

                       vyhlášení soutěže o nejkrásnější figurku budou zpívat

                       koledy děvčata, která znáte ze štědrovečerních setkání 

                       u kapličky.  Chybět nebude čaj zdarma

                       a svařáček za drobnou úplatu. Doufáme, že rozšířený program

                       se vám bude líbit. Pokud se chcete pochlubit svým vánočním 

                       cukrovím budeme rádi.

29. 11. 2015 jsme vyrobili úplně nový, vylepšený betlém - tentokrát 

                     bude stát u obecního úřadu. Slavnostní odhalení 

                     proběhne 5. 12. při rozsvěcení prvního herinkovského

                     vánočního stromu po Mikulášské.

                     Několik fotografií z přprav je tady.

 

31. 10. 2015 proběhla oslava keltského svátku Helouvín. Pár fotek je tady.

Výsledky Štrúdlování 2015

V průběhu herinkovského vinobraní měl každý kolemjdoucí jedinečnou 

šanci stát se porotcem velké soutěže o nejlepší štrúdl. Do klání se přihlásilo 

12 odvážlivců, kteří předložili své výtvory k veřejnému posouzení. To, že 

byly všechny úžasné se potvrdilo, když během necelých dvou hodin zůstaly 

na soutěžních stolech jen drobky.

Vítězkou se s velkým náskokem stala Dita Horáková se 48 kuličkami v kelímku 

se svým bezlepkovým závinem. Na druhém místě skončila paní Nováková 

s krásně nazdobeným tradičním jablečným závinem a 31 kuličkami. Třetí místo

obsadil jediný muž soutěže, pan Vacula, se slaným závinem s osvědčenou

trojkombinací slanina-sýr-cibule. Bronz mu zajistilo 24 kuliček v kelímku.

Doufáme, že toto byl jen začátek tradice a příští ročník

se vydaří ještě lépe. Všem soutěžícím i porotcům velký dík!

 

19. 9. 2015 Třetí kolo běžecké ligy nás čeká v sobotu 19. 9. Určitě jste celé prázdniny sportovali, tak se přijďte pochlubit!

30. 8. se děti ze satelitu Slunečná stráň rozloučily s prázdninami zábavným odpolednem.

          Fotky z akce jsou k vidění zde.

20. 6. jsme absolvovali druhé kolo běžecké ligy. Průběžné výsledky jsou zde

23. 5. proběhlo první kolo druhého ročníku běžecké ligy. Informaci o průběhu najdete zde

18. 4. 2015 úspěšně proběhl další ročník turnaje v petanque, tentokrát za výjimečně pěkného počasí. Přes slabší účast byla atmosféra výborná, hráči zapálení a souboje nelítostné. S potěšením můžeme konstatovat, že po dvou letech se putovní pohár vrátil do Herinku zásluhou týmu J.A.R. Kromě poháru vítězky obdržely také výtečný obří frgál od sponzora akce - pekárny Kabát. Děkujeme! 

Fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

Betlém 2014

IV. kolo běžecké ligy Herink

III. kolo běžecké ligy Herink

II. kolo běžecké ligy Herink

I. kolo běžecké ligy Herink

Dětský den 2014

Petanque 2014