Aktuálně Všeobecné informace | Pravidla | Tratě | Výsledky | Registrace |

 

Zde naleznete kompletní výsledky.

Velice se omlouváme za chybné vyhlášení výsledků v kategorii chlapců a dívek na trati 850m. Uvedené výsledky jsou již po opravě.

Pevně věříme, že další ročník již proběhne bez přešlapů.

 

Celkové výsledky

 
Kategorie 5 - 7 let            
Pořadí Jméno Příjmení 1. kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo bez odečtu po odečtu
                 
1 Jakub Zeman 25 25 16 18 84 68
2 Jan Hejtík 23 23 14 12 72 60
3 Eliška Ungerová     25 25 50 50
4 Zuzana Chlumecká     23 23 46 46
5 Jakub Hejtík 15 21 9 9 54 45
6 Tomáš Procházka     18 21 39 39
7 Lucie Žufníčková 21       21 21
8 Markéta Gašová     21   21 21
9 Robin Krumphanzel 18       18 18
10 Jáchym Nedvěd 16       16 16
11 Barbora Tržilová       16 16 16
12 Marie Pavlíščová       14 14 14
13 Káča Švecová     13   13 13
14 Dominika Křečková       13 13 13
15 Renáta Gašová     12   12 12
16 Jakub Mlejnský     11   11 11
17 Lucie Kopáňková       11 11 11
18 Sam Konig     10   10 10
19 Patrik Soukup       10 10 10
20 Robin Krumphanzl     8   8 8
21 Oliver Blumentritt       8 8 8
22 Nella Blumentritt       7 7 7
                 
Dívky 8 - 14              
Pořadí Jméno Příjmení 1. kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo bez odečtu po odečtu
                 
1 Leontýna Vacková 25   25 25 75 75
2 Lída Nedvědová 18   18 21 57 57
3 Vendula Vaculíková 23     23 46 46
4 Veronika Křečková     23 18 41 41
5 Veronika Klímová   25     25 25
6 Lucie Štantejská 21       21 21
7 Viktorie Křížová     21   21 21
8 Eliška Šmídová     16   16 16
                 
Chlapci 8 - 14              
Pořadí Jméno Příjmení 1. kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo bez odečtu po odečtu
                 
1 Viktor Vacek 25   21 25 71 71
2 Ivan Lubyako 25 23   21 69 69
3 Ondřej Hampl 21   16 23 60 60
4 Jakub Šulc   25 25   50 50
5 David Štantejský 18 21     39 39
6 Jan Koranda     15 18 33 33
7 Max Krumphanzl   16 14   30 30
8 Ondřej Červenka 13 16     29 29
9 Jan Hovorka 23       23 23
10 Tomáš Skrbek 23       23 23
11 Jonáš Kříž     23   23 23
12 Eduard Skrbek 21       21 21
13 Viktor Vacek     21   21 21
14 Adam Dlouhý   18     18 18
15 Václav Horák 16       16 16
16 Šimon Žufníček 14       14 14
17 Jakub Mlejnský     13   13 13
18 Martin Krumphanzl 12       12 12
19 Ondřej Mlejnský     12   12 12
                 
Ženy                
Pořadí Jméno Příjmení 1. kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo bez odečtu po odečtu
                 
119 Martina Matoušková 21 25     46 46
120 Barbora Matoušková 25       25 25
122 Vendula Švecová     25   25 25
114 Radka Štantejská 23       23 23
131 Markéta Kráčalíková     23   23 23
                 
                 
Muži                
Pořadí Jméno Příjmení 1. kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo bez odečtu po odečtu
                 
1 Martin Vošáhlík   25 21 21 67 67
2 Jan Štantejský 25 23     48 48
3 Tomáš Procházka     25 23 48 48
4 Dalibor Matoušek 23 21     44 44
5 Filip Cernetic 21 16     37 37
6 Tomáš Hladina       25 25 25
7 Lukáš Pohunek     23   23 23
8 Stanislav Dlouhý   18     18 18
9 Vladimír Hampl       18 18 18

Výsledky - 4. kolo

Trať: 500m        
           
Poř. St. Číslo Jméno Příjmení Čas Body
1 135 Eliška Ungerová 0:01:51 25
2 131 Zuzana Chlumecká 0:01:52 23
3 134 Tomáš Procházka 0:01:58 21
4 129 Jakub Zeman 0:02:12 18
5 107 Barbora Tržilová 0:02:14 16
6 137 Marie Pavliščová 0:02:17 15
7 112 Jan Hejtík 0:02:24 14
8 115 Lucie Kopáňková 0:02:25 13
9 117 Patrik Soukup 0:02:34 12
10 126 Robin Krumphanzl 0:02:59 11
11 111 Jakub Hejtík 0:03:19 10
12 140 Oliver Blumentritt 0:04:14 9
13 142 Nella Blumentritt 0:04:48 8
           
Trať: 850m Dívky        
           
Poř. St. Číslo Jméno Příjmení Čas Body
1 105 Leontýna Vacková 0:03:44 25
2 100 Vendula Vaculíková 0:03:53 23
3 102 Lída Nedvědová 0:04:14 21
4 104 Veronika Křečková 0:04:55 18
           
Trať: 850m Chlapci        
           
Poř. St. Číslo Jméno Příjmení Čas Body
1 101 Viktor Vacek 0:03:24 25
2 103 Ondřej Hampl 0:03:42 23
3 109 Ivan Lubyako 0:03:45 21
4 132 Jan Koranda 0:03:48 18
           
Trať: 7 300m Muži        
           
Poř. St. Číslo Jméno Příjmení Čas Body
1 135 Tomáš Hladina 0:31:06 25
2 142 Tomáš Procházka 0:31:41 23
3 126 Martin Vošáhlík 0:32:15 21
4 105 Vladimír Hampl 0:33:32 18
 
 

Výsledky - 3. kolo

 
Trať: 500m        
         
Poř. St. Číslo Jméno Příjmení Čas
1 135 Eliška Ungerová 0:01:56
2 131 Zuzana Chlumecká 0:01:57
3 136 Markéta Gašová 0:02:06
4 134 Tomáš Procházka 0:02:07
5 129 Jakub Zeman 0:02:09
6 112 Jan Hejtík 0:02:22
7 120 Káča Švecová 0:02:28
8 128 Renáta Gašová 0:02:40
9 133 Jakub Mlejnský 0:02:42
10 143 Sam Konig 0:02:51
11 111 Jakub Hejtík 0:02:55
12 126 Robin Krumphanzl 0:02:59
         
Trať: 850m Dívky      
         
Poř. St. Číslo Jméno Příjmení Čas
1 105 Leontýna Vacková 0:03:42
2 104 Veronika Křečková 0:04:20
3 139 Viktorie Křížová 0:04:21
4 102 Lída Nedvědová 0:04:30
5 101 Eliška Šmídová 0:05:00
         
Trať: 850m Chlapci      
         
Poř. St. Číslo Jméno Příjmení Čas
1 144 Jakub Šulc 0:03:11
2 141 Jonáš Kříž 0:03:16
3 101 Viktor Vacek 0:03:23
4 109 Ivan Lubyako 0:03:44
5 103 Ondřej Hampl 0:03:51
6 132 Jan Koranda 0:04:06
7 125 Max Krumphanzl 0:04:33
8 133 Jakub Mlejnský 0:04:57
9 138 Ondřej Mlejnský 0:05:13
         
Trať: 6 000m Ženy      
1 122 Vendula Švecová 0:30:01
2 131 Markéta Kráčalíková 0:34:25
         
Trať: 6 000m Muži      
1 142 Tomáš Procházka 0:27:33
2 124 Lukáš Pohunek 0:27:49
3 126 Martin Vošáhlík 0:28:05
 

Výsledky - 2. kolo

 

Trať: 500 m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poř.

St. Číslo

Jméno

Příjmení

Čas

Trať

1

110

Jakub

Zeman

0:02:33

500m

2

112

Jan

Hejtík

0:02:37

500m

3

111

Jakub

Hejtík

0:02:54

500m

 

 

 

 

 

 

Trať: 850 m, Dívky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poř.

St. Číslo

Jméno

Příjmení

Čas

Trať

1

140

Veronika

Klímová

0:04:33

850

 

 

 

 

 

 

Trať: 850 m, Chlapci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poř.

St. Číslo

Jméno

Příjmení

Čas

Trať

1

130

Jakub

Šulc

0:03:02

850

2

109

Ivan

Lubyako

0:03:06

850

3

115

David

Štantejský

0:03:28

850

4

137

Adam

Dlouhý

0:03:54

850

4

107

Ondřej

Červenka

0:03:54

850

6

122

Max

Krumphanzel

0:04:24

850

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ženy A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poř.

St. Číslo

Jméno

Příjmení

Čas

Trať

1

119

Martina

Matoušková

0:37:03

D-A

 

 

 

 

 

 

Muži A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poř.

St. Číslo

Jméno

Příjmení

Čas

Trať

1

141

Martin

Vošáhlík

0:21:53

M-A

2

113

Jan

Štantejský

0:22:41

M-A

3

121

Dalibor

Matoušek

0:23:59

M-A

4

144

Standa

Dlouhý

0:24:26

M-A

5

123

Filip

Cernetic

0:25:39

M-A

 

Výsledky - 1. kolo


 
Trať: 500m
 
St. Číslo Jméno Příjmení Čas Trať Věk
101 Viktor Vacek 0:01:31 500m 9
106 Jan Hovorka 0:01:36 500m 12
103 Ondřej Hampl 0:01:38 500m 10
115 David Štantejský 0:01:39 500m 8
105 Leontýna Vacková 0:01:45 500m 11
100 Vendula Vaculíková 0:01:54 500m 8
116 Václav Horák 0:01:55 500m 8
117 Šimon Žufníček 0:01:56 500m 8
118 Lucie Štantejská 0:01:59 500m 9
102 Ludmila Nedvědová 0:02:00 500m 10
107 Ondřej Červenka 0:02:01 500m 8
122 Martin Krumphanzl 0:02:10 500m 9
110 Jakub Zeman 0:02:34 500m 6
112 Jan Hejtík 0:02:40 500m 5
127 Lucie Žufníčková 0:04:10 500m 5
126 Robin Krumphanzel 0:04:11 500m 5
108 Jáchym Nedvěd 0:04:17 500m 7
111 Jakub Hejtík 0:04:24 500m 5
Trať: 850m
 
St. Číslo Jméno Příjmení Čas Trať Věk
109 Ivan Lubyako 0:04:28 800m 10
128 Tomáš Skrbek 0:04:41 800m 9
129 Eduard Skrbek 0:04:42 800m 7
Ženy B
 
St. Číslo Jméno Příjmení Čas Trať
124 Monika Žufníčková 0:12:40 D-B
125 Andrea Krumphnzelová 0:12:40 D-B
Ženy A
 
St. Číslo Jméno Příjmení Čas Trať
120 Barbora Matoušková 0:21:44 D-A
114 Radka Štantejská 0:23:25 D-A
119 Martina Matoušková 0:23:50 D-A
Muži A
 
St. Číslo Jméno Příjmení Čas Trať
113 Jan Štantejský 0:15:55 M-A
121 Dalibor Matoušek 0:15:56 M-A
123 Filip Cernetic 0:17:28 M-A