Aktuálně Všeobecné informace | Pravidla | Tratě | Výsledky | Registrace |

Aktuálně

8. 11. 2014 je pro vás připraveno poslední IV. kolo I. ročníku běžecké ligy Herink, organizace je stejná jako v kolech předešlých, včetně občerstvení po závodě.
Proto jsou vítání nejen běžci, ale i všichni kteří se chtějí rozloučit s podzimem... 
 
3. kolo běžecké ligy máme zdárně za sebou. Výsledky naleznete zde.
Vzhledem k nevypočitatelnosti počasí připravujeme pro nejdelší trať suchou i mokrou variantu, mapa tratí již brzy...
 
18. 10. 2014 (a nikdy jindy) se uskuteční očekávané III. kolo běžecké ligy Herink. Pokud jste vynechali některé z předchozích kol, máte poslední příležitost zapojit se do boje o pohár! Pokud jste s námi dosud neběhali, berte tento závod jako záminku k obhlédnutí terénu a soupeřů pro příští ročník. I pokud se už do letošních bojů nehodláte zapojit, přijďte nás podpořit dobrou radou u piva a klobásky, vítáni jsou všichni příznivci a kibicové.
Závodníkům doporučujeme náhradní obutí a oblečení, protože tentokrát za počasí neručíme.
 
6. 9. 2014 se uskuteční druhé a ještě delší kolo běžecké ligy. Pokud se rozhodnete zaregistrovat, můžete využít registrační formulář zde. Pokud si ještě nejste jistí programem na víkend, rádi se s vámi potkáme i bez registrace. Opět budeme mít připravené občerstvení pro sportovce i fanoušky a krásné počasí je samozřejmě také objednané! 
 
 
 

14. 6. 2014 proběhlo první kolo běžecké ligy Herink 2014. Výsledky můžete shlédnou zde. Velice nás potěšila účast borců a borkyň, kterých se na startovní čáře sešla rovná třicítka.

Vzhledem k tomu, že registraci do závodu využilo pouze 11 osob, které k našemu potěšení neodpovídalo celkové účasti, jsme byli nuceni po skončení I. kola přehodnotit dětské kategorie s ohledem na věk jednotlivých borců a borkyň. Každý závodník obdržel po doběhu tatranku a malinovku zdarma a pro tři nejlepší borce z každé kategorie byl připraven diplom a pro nejmenší čokoládové medaile. Po skončení běhu bylo připraveno možnost posezení se sportovními přáteli u iontového nápoje a cereální ostravské klobásy (na což jsme předem upozorňovali :-)) Pevně věříme, že na II. kolo se vás sejde ještě víc!!! V brzké době můžete očekávat upřesňující informace k II. kolu. 
Fotky z prvního kola naleznete zde.
 
Připomínáme všem účastníkům, aby si startovní číslo schovali na další kola.
Jen pro připomenutí ostatním, nejhorší čas se škrtá, proto máte šanci na bednu, i pokud se zůčastníte až od II. kola :-)
 
Žádáme účastníky, aby pro II. kolo hojněji využívali nezávaznou registraci
 
Rádi bychom touto cestou poděkovali všem naším podporovatelům a SDH Herink za poskytnutí zázemí pro uspořádání akce.