Vítáme vás na webových stránkách spolku SK Herink.

Naše občanské sdružení bylo založeno v září 2013, v dubnu 2015 proběhla změna právní formy na zapsaný spolek.
Náplní činnosti našeho spolku je především organizace volnočasových aktivit nejen pro děti a mládež.
 

Tady se můžete podívat, co nás letos všechno čeká: Plán akcí 2020

 

 

 

Aktuality

Na posledním zasedání zastupitelstva obce byl schválen zápis do obecní kroniky za rok 2019. Zavzpomínat na loňský rok si můžete tady.
 
 
 
 
 
 
 
 
Z důvodu nejasností kolem pořádání hromadných akcí a neustále se měnících pdomínek
RUŠÍME JARNÍ NOHEJBALOVÝ TURNAJ
Sejdeme se tedy, doufejme, na podzim (12.9.) a dáme si i petanque...
 
 
 
Protože se děti doma už nudí (a my s nimi), připravili si včelaři z Říčan malé výukové občerstvení, přijďte se podívat:

Nevíte, jak už zábavněji vzdělávat děti doma v „době covidové“?

Přijďte si projít malou mobilní bezkontaktní včelí stezku. Co na vás na ní čeká?

 

od 10 do 18 hodin

Těšíme se na vás! (V případě nepříznivého počasí může být termín změněn)

 
Tak nám ta divná nemoc s ještě divnějším jménem nejspíš zruší i nohec a petanque, které jsme plánovali na 16.5. Ale snad už se trochu blýská na lepší časy, tak se snad v dohledné době potkáme. O aktuálních plánech vás budeme informovat, až bude situace kolem shromažďování přehlednější.
 
Další plánovaná akce - Velikonoční odpoledne - se s největší pravděpodobností také neuskuteční. Letos si prostě budete muset obarvit vajíčka a uplést pomlázky sami, nedá se nic dělat. Tak tedy dodržujme pravidla, nosme roušky a dezinfikujme se, ať je to brzo za námi! 
Sejdeme se v lepších časech...
 
Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace obecní úřad jarní úklid zrušil. Sejdeme se tedy v náhradním termínu, o kterém vám dáme s dostatečným předstihem vědět.
 
Místa, která potřebují uklidit můžete stále hlásit prostřednictvím interaktivní mapy na https://www.zmapujto.cz/
Zatím v našem katastru není hlášená žádná nepřístojnost, ale možná víte o něčem, co vás už dlouho štve a společně to můžeme dát do pořádku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krásné Vánoce a hodně štěstí v novém roce přeje tým SK Herink

Těšíme se s vámi na shledanouv roce 2020
 
Malá fotogalerie z budování betlému a z rozsvěcení stromečku na návsi je tady
 
K naší velké radosti (nebo starosti?) už tu konečně zase budou VÁNOCE! Najděte si chvilku a vyrobte se svými dětmi, kamarády, sousedy novou figurku do našeho betléma! Letos ho najdete na naší krásné návsi - už brzy!
Co udělat, abyste vyhráli?
Je to jednoduché – vytvořit postavičku do betléma, přinést jí v průběhu adventu ke kapličce a pak přijít o poslední adventní sobotě, 23. 12., tamtéž. Sejdeme se ve 14 hodin, dáme si čaj nebo svařáček, zapějeme koledy a vyhlásíme výherce.

Co udělat, abyste vyhráli vánoční kolekci?

Je to jednoduché – vytvořte nejkrásnější  postavičku do betléma, přinéste jí v průběhu adventu na náves k betlému a pak přijďte o poslední adventní sobotě, 22. 12., tamtéž. Sejdeme se, dáme si čaj nebo svařáček, zapějeme koledy a vyhlásíme výherce.

Pro inspiraci je zde několik nápadů z předchozích let, zvládnou to i děti: 

 
 
 
 
Letošní halloween nemohl dopadnout lépe - přestože byly podzimní prázdniny byly v plném proudu a nově jsme se nesešli ve Stodole, ale na návsi, účast byla převeliká! Do vyřezávání strašidelných dýní se zapojili všechny věkové kategorie, stálí účastníci našich akcí, ale velkou část tvořily i nové tváře, za což jsme obzvláště rádi. Čaj, pivo i svařáček tekl proudem a než jsme se nadáli, přišla tma. Dýně byly hrozivé, masky by vylekaly i otrlé jedince a lampoinků se sešlo nepočítaně - ostatně posuďte sami, tady jsou fotky.

 

Článek, který se nedostal do Herinkovského zpravodaje

Když se připravovalo nové vydání Herinkovského zpravodaje, požádal mět pan starosta o ohlédnutí za akcemi našeho sdružení. Bohužel na jeho publikaci opět nedošlo. Protože nerada plýtvám časem, dovoluji si článek exkluzivně předložit vám, návštěvníkům našeho webu:

článek pro zpravodaj

 

Pro malé i velké upořádáme halloweenské setkání s vyřezáváním dýní a strašidelnými kostýmy. Tentokrát se sejdeme na návsi, o svátečním odpoledni 28. října v 16 hodin. Nejstrašidelnější maska a nejkrásnější dýně budou po zásluze odměněny, ale malé překvapení čeká na všechny děti. Chybět nebude ani malé občerstvení a po setmění se vydáme s lampionky ke kapličce.

Přijďte všichni!

 

Pátý ročník Velkého turnaje v malé kopané je už také minulostí. Letos se přihlásily a přijely 4 statečné týmy, které svedly nelítostné souboje o zlatý pohár a hodnotné ceny. S prázdnou tento rok jako jediní odešli nejmladší Běloši, třetí místo obsadil tým Volal mi Pelta z Herinku, druzí skončili borci pořádajícího týmu SK Herink a zlato spolu se zásobou pití na cestu si odvezli do Popoviček neporazitelní Peter's hills. Zvláštní poděkování patří také rozhodčím a všem, kteří se podíleli na přípravách. Krkovička byla letos obzvlášť vypečená a dostalo se i na vyhládlé fankluby.

Jestli si chcete připomenout heroické výkony svých favoritů nebo se jen podívat, o co jste přišli, navštivte naši fotogalerii.

Na 28.10. chystáme halloweenské setkání pro malé i velké s dlabáním dýní a lampionovým průvodem. Více podrobností se včas dozvíte.

 

Druhý letošní turnaj v nohejbale se opět vydařil. Své síly poměřilo 7 týmů zkušených borců za podpory početných fanklubů. Třetí místo vybojovali navzdory svému názvu Zoufalci, na druhém místě skončili Pražáci a zlato patří SK Herinkovskému ÁČKU! Gratulujeme!

A pokřtili jsme novou náves: V petanque se v opožděném každoročním klání utkalo na nové pískové dráze 6 dvojic, bohužel ani letos se nepodařilo dostat putovní pohár zpět do Herinku. Ale bylo to těsné! Na třetím místě skončil Verča tým, druhá příčka patří pro letošek seskupení Maja a zlato zůstalo v opartrování u našich přátel z Modletic - letos u Romča týmu.

A pro ilustraci je vám k dispozici fotogalerie.

A teď už konečně něco pro fotbalisty. Další ročník Velkého turnaje v malé kopané je tu! Registrujte se nahoře na této stránce.

Pro vítěze jsou kromě poháru připravené i hodnotné ceny, které vám určitě přijdou k chuti!

14.9. nás čekají hned dva další turnaje: Nohejbalový turnaj, druhý v letošním roce a turnaj dvojic v petanque, který jsme museli na jaře odložit, protože nebylo kde hrát.

Zato teď vás přivítáme na krásné nové návsi v Herinku, to budete koukat! Nohejbal hrajeme na umělé trávě, petanque budeme hrát na trávě živé a také máme jednu skoro profi pískovou dráhu.

Na nohejbal se pro usnadnění organizace prosím hlaste na tomto odkaze. Děkujeme!

 

 

 

 

 

 

Ať se nám to líbí nebo ne, konec prázdnin se nezadržitelně blíží... V Herinku se s nimi rozloučíme v sobotu 31.8. odpoledne. Čeká nás spousta pohybu, občerstvení od Pekárny Kabát a opékání špekáčků. Těšíme se na vás!

 
V sekci Kronika obce Herink je nový zápis do obecní kroniky za r. 2018. V přílohách jsou materiály z loňských výstav ke 100. výročí založení naší republiky. Přeji příjemnou zábavu při studiu :-)
 
 
Putovní pohár má nové majitele! V letošním prvním nohejbalovém turnaji se utkalo 9 týmů z Herinku a okolí blízkého i vzdáleného. Letošní vítězové k nám přicestovali až od Příbrami, ale aklimatizovali se velmi dobře (ne každého to potěšilo). Tradiční buřtguláš byl nahrazen grilovanou kýtou a pitný režim byl dostatečně zajištěn, což bylo kvitováno s povděkem nejen sportovci, ale také jejich fankluby.
Na čtvrté příčce slavně skončili borci z Modletic z týmu vystupujícího pod originálním jménem Modletice.
Třetí příčku vybojovali Šipkaři, pod vedením statného dozorce, druzí po lítém boji skončili Bohemáci a zlato spolu s putovním pohárem si do Pečic odvezli Zikmundi. Poslední zápasy se odehrávaly v hustém dešti a tak všem zúčastněným patří také zvláštní řád za chrabrost. Budeme tedy do podzimu trénovat a pak si dáme odvetu. 
Několik fotografií ze zápasů i zákulisí turnaje najdete tady.
 
 
Už je to tady! Další oblíbená akce, tentokrát pro dospěláky - turnaj v petanque musíme letos z provozních důvodů přesunout na podzim, ale o to víc si užijeme letošní první NOHEJBAL. Pro usnadnění organizace se prosím přihlašujte na linku výše.
Přidali jsme několik obrázků z Velikonoc, další najdete na našem facebooku. A taky pár dalšíc fotek z úklidové brigády.

 

 

 

Už v neděli se sejdeme k přípravě na Velikonoce. Vyzkoušet si můžete tradiční i netradiční techniky zdobení vajíček, můžete si vlastnoručně uplést pomlázku nebo ozdobit perníčky. Klobásky, pivo a limo nebude chybět, dobrou náladu si nezapomeňte vzít s sebou!

 

Do úklidové brigády se v Herinku zapojilo 39 dobrovolníků, včetně 16 dětí. Nasbírali jsme více než 4,5 tuny odpadků a pneumatik. Zvláštní pochvala patří obyvatelům ulice Květinová, kteří se rozhodli na vlastní náklady zlikvidovat černou skládku, kterou kdysi sami založili. 

Všem zúčastněným děkujeme, snad nám Herink vydrží krásnější co nejdéle.

Několik fotografií je zde.

 

Očistná brigáda se blíží. Přijdete také? Do celostátní akce už je přihlášeno více než 3000 úklidových míst. Registrovat se můžete na webu celonárodní akce www.uklidmecesko.cz/. Po akci se občerstvíme a opečeme společně buřtíky - ideální příležtost poznat se s novými (nebo i starými) sousedy!

Těšíme se na vás!

Pokud zrovna nemáte čas a víte o nepořádku ve vašem okolí, můžete zanést místo a komentář do interaktivní mapy na www.zmapujto.cz/. Před akcí zkontrolujeme hlášení a pokusíme se napravit, co bude v našich silách.

Doufáme, že jste si užili svátky v klidu a pohodě! Děkujeme všem, kteří si s námi přišli před Vánoci zazpívat, zejména naší skvělé hudbě, každému, kdo  přinesli figurky do betléma nebo cukroví na ochutnání. Několik fotografi z našeho setkání najdete ve fotogaerii

Přejeme krásné Vánoce a hodně štěstí v novém roce!

 
Betlém opět stojí na svém místě a čeká na vaše figurky! Sejdeme se zde v sobotu 22.12. ve 14:00, vyhlásíme tu nejkrásnější a zazpíváme si koledy s kytarou. Chybět nebude čaj, svařák a sváteční nálada. A samozřejě sladká odměna pro vítěze.
Ve fotogalerii zatím najdete realizační team a výsledek naší práce. A abyste věděli, že svět je v pořádku, je tam taky sněhulák dětí ze Slunečné stráně :-)
 
 
 
 
Děkujeme všem, kteří s námi přišli oslavit Halloween. Přesvědčili jsme se, že se Herink pořádně rozrostl - zatímco loni dýně zbyly, letos byly do půl hodiny rozebrané. Děkujeme také zástupcům Moderních Dobřejovic, kteří nám nezištně poskytli své přebytky. Lampionový průvod i stezku (spíše stezičku) odvahy zvládly všechny děti na jedničku a u čaje či svařáku jste měli možnost prohodit pár slov se svými sousedy. Halloweenskou fotogalerii najdete tady.
 
Další akcí, kterou pro vás každoročně chystáme, bude setkání u betléma. Aby mohlo důstojně proběhnout, potřebujeme vaši spolupráci. 

O prvním prosincovém víkendu začíná advent a SK Herink zase postaví svůj malovaný betlém u kapličky nad Herinkem.

Přidejte svou vlastní figurku!

Vyrobte vlastní figurku z libovolného materiálu a umístěte ji k betlému do konce adventu - fantazii se meze nekladou. Doufáme, že se pobavíte se svými dětmi při výrobě vlastních postaviček.

Nejkrásnější postavička bude odměněna vánoční kolekcí na tradičním setkání o posledním adventním víkendu .

 
3.11. ve 14:00  vás čekáme ve Stodole v Herinku! Budeme mít připraveno 50 dýní, které potřebují vyřezat - nůž, lžíci a lapionek si přineste. Odměníme nejstrašidelnější masku, nejvydařenější dýni a se setměním se vydáme s lampiony ke kapličce (kolem 17:00). Na všechny děti čekají helloweenské drobnosti a pár sladkostí. V Budamontu můžete navíc ochutnat speciání halloweenské menu.
 
 

Fotbálek se vydařil a nám nezbývá, než ukončit letošní sportovní sezónu. Klání se letos zúčastnilo 5 týmů z Herinku, Popoviček a Modletic. Na pátém místě se umístili borci z lehce indisponovaného týmu AC Herink Rovná. Čtvrtí skončili po statečném boji dorostenci modletických hasičů, vystupující pod pseudonymem Hasičská finta - děkujeme za návštěvu, příště to bude určitě lepší!

A teď už bedna: Třetí místo obsadil domácí tým SK Herink, podporovaný věrným fanklubem, na druhém místě se umístili  ochotníci a vrchní obveselovači z družstva Prales a fanfáry (pomyslné) patří zlatým chlapcům z Peter's Hills - gratulujeme. A už teď se těšíme na další klání, tak neproflákejte celou zimu!

Fotogalerii doufám ještě doplníme, až se sejdou obrázky od účastníků.

A už připravujeme další akcičku, tentokrát pro děti a hravé rodiče - bude to tradiční Halloween , letos opět s lampionovým průvodem. Více informací přijde vzápětí, sledujte nás.

 

Štrúdlování jste přátelé letos pěkně odflákli! Zaznamenali jsme pouze 2 výrobky, ale nutno podotknout, že vynikající kvality. Ochutnávačů bylo podstatně více. Ti vyhodnotili jako nejlepší sýrový závin se slaninkou z kuchyně paní Magdy, na druhém místě se umístil matador naší soutěže Ríša se slaným štrúdlem s překvapením.

Následující sobotu nás čeká vyvrcholení. Letošní sportovní sezóny, samozřejmě. O putovní pohár se v malé kopané utkají šestičlenné týmy a podle došlých přihlášek to nebude žádná legrace. Takže neváhejte, registrujte se a hlavně přijďte v 10:00 na hřiště k úřadu. Pokud se najde dobrodinec, který nám loni uschoval transparent, a donese ho, budeme rádi! Dal našim fanynkám dost práce. Děkujeme :-)

 
 

Další ŠTRÚDLOVÁNÍ

V průběhu Vinobraní v Herinku dne 22. 9. 2018 proběhne již čtvrtý ročník soutěžního klání o nejlepší domácí závin. Přihlásit se může každý s jakýmkoliv sladkým, slaným, tradičním i netradičním štrúdlem.

Jak na to?

Vyrobte nejlepší štrúdl (2 nohavice)

 • Doneste ho dne 22. 9. 2018 mezi 13:00 a 14:30 do areálu firmy Buda-mont
 • Přihlašte svůj výrobek pod nezaměnitelným názvem
 • Vyčkejte na hodnocení neodborné veřejnosti
 • V 16:30 sledujte vyhlášení vítězů
 
 
Přidali jsme ještě pár fotek z druhého nohejbalu.
Přejeme dětem dobré vysvědčení a úplně všem krásné léto!
 
Druhý letošní nohejbalový turnaj v Herinku má své vítěze! Po lítém boji zvítězilo mládí - pohár si odvezl tým Trikolora z Horních Počernic. Velice gratulujeme, ale naši borci se už pilně připravují na odvetu. Na druhém místě skončili nohejbalisté týmu Rovná z Herinku a třetí místo obsadili ostřílení harcovníci z pořádajícího SK Herink, to nejlepší, co máme - naše Áčko.
Děkujeme všem sportovcům i fanouškům a těšíme se na podzim do Popoviček. Několik fotografií z turnaje najdete ve fotogalerii.
Také jsme připravili přídavek fotografií z dětského dne.
 

Velká fotogalerie z letošního dětského dne je tu!

Pokud jste se našli na některé fotografii a nepřejete si ji zveřejňovat, 

dejte nám vědět na info@skherink.cz.

Pokud jste se na žádné fotografii nenašli a chtěli jste, omlouváme se,

snad příště...

 
... a následovat bude
Druhé velké setkání místních a přespolních nohejbalových týmů. Kdo vyzve Bohemáky?
 
Dětský den se blíží, dejte prosím vědět všem příbuzným a známým! Rodinné odpoledne, letos s podtitulem Milujeme sport!, vypukne v sobotu 2.6. od 14.00. Těšit se můžete na spoustu zábavy
 • soutěže pro děti (i rodiče)
 • malování na obličej
 • hodnotné ceny
 • dětskou diskotéku
 • moderátora Stanleyho
 • hrátky s heliem
 • velkou balónkovou bitvu (jestli bude pršet, tak budete stejně už mokří)
 • skákací hrady a zámky
 • občerstvení
 •  ... a další překvapení.

Těšíme se na vás!

 
 
Sedmý ročník turnaje v petanque potvrdil, že tato hra je vhodná pro úplně všechny generace - věkový rozdíl hráčů z prvního a třetího místa činí kolem půl století! Snad i krásné počasí přispělo k tomu, že na startu stanulo 14 dvojic. Hráli jsme na prostoru, kde snad již příští roku budeme mít zbrusu novou náves. Ale zatím tu máme volný prostor, takže sluníčka jsme si užili opravdu dosyta. Třetí místo obsadila mladá a nadějná dvojice z Herinku se sebevědomým návem Lepší než ostatní - a sebevědomí bylo opravdu na místě! Druhou pozici vybojovalo manželské duo Zemanovci a putovní pohár letos cestuje do sousedních Modletic s borci z Honda týmu - gratulujeme. Pořadí dalších týmů uvádíme níže, fotogalerie z petanque i z nohejbalu je k dispozici tady.
Nohejbaloví nadšenci ze širokého a dalekého okolí Herinku postavili letos 9 týmů. Po lítých bojích v plném dubnovém žáru slunce a za neustálého přísunu různých tekuin, vítězila kromě nadšení a srdce také kázeň a disciplína. Třetí příčku v letošním druhém ročníku vybojoval tým Sousedi z Herinku. Druhá příčka patří obhájcům loňského vítězství, týmu Petrovy Vrchy z Popoviček a vítězem (a na čas i majitelem putovního poháru) se stali herinkovští Bohemáci, za vydatné podpory Zdendy Zazvonila - VELKÁ GRATULACE!
 
Konečné pořadí PETANQUE:
První 4 týmy – pořadí ve vzájemných zápasech:
1. Honda tým
2. Zemanovci
3. Lepší než ostatní
4. Pat a mat
 

Další pořadí podle počtu získaných bodů:

5. Trubky              20:19
6. Sucháči             19:22
7. Fíkovci              16:20
8. Suzuki              13:9
9. Žížaly                13:15
10 Lvi                   11:20
11. Fotbalisti         11:23
12. Lukášci           10:24
13. Berušky          8:26
14. Ňufíci              6:26
 
 
Letošní úklid Herinku byl opravdu velký - přišlo nám pomoct 34 dobrovolníků a sebrali jsme více než 3 tuny odpadků.
Největším "příspěvkem" se stala prastará karoserie osobního auta, která se skrývala ve vykácené části remízku. Počasí nám přálo, opekli jsme buřtíky a nejmenší pomocníky odměnili diplomem. Všem dobrovolníkům veliké díky! Zvláštní poděkování patří také Filipovi a jeho kamarádovi, kteří obětavě vyčistili část strouhy u silnice Do Višňovky - podívat se nejen na jejich výkon můžete ve fotogalerii.
 
Nezapomeňte trénovat na nohejbal a petanque - velký turnaj vypukne už 28.4. Petanque budeme v Herinku hrát už po osmé, v nohejbale se utkáte podruhé. Občerstvení a dobrá nálada jsou zajištěné po celou dobu je po celou dobu akce zajištěná, startující mají buřtguláš k obědu v ceně startovného. to zůstává stejné jako v předchozích letech - 50,- Kč za jednoho borce.   
Jen pro jistotu - naše nohejbalové hřiště má povrch z umělé trávy, přizpůsobte tomu prosím svou obuv, ať nám ještě chvíli vydrží.

 
V sobotu 7. 4. uklidíme vesnici, opečeme společně buřtíky, pro děti jsou připravené diplomy.  Kdo se nechce účastnit všeobecné/všeobecní akce, může poklidit aspoň před svým domem nebo ve své ulici. Loni jsme nasbírali více než půl tuny odpadků, kolik to bude letos?
Do celostátní úklidové akce je přihlášeno už téměř 2 400 míst. Více o celostátní akci zde:
 
Božíhodové předvelikonoční odpoledne se nám moc líbilo, jen to počasí pořád neumíme objednat... Pár fotek si můžete prohlédnout ve fotogalerii zde
 
A už se nám blíží první letošní akce: Veliknoční odpoledne můžete spolu 
s námi strávit malováním vajíček, pletením pomlázek a dalšími předvelikonočními činnostmi. Přijďte 1. 4. ve 14:00 do hasičárny a připravte se na velké velikonoční pondělí! Občerstvení po celou dobu akce je zajištěno
Na akci se letos nemusíte registrovat - přijďte všichni.
 
A hned následující sobotu 7. 4. budeme uklízet Herink a okolí. Do akce Ukliďme svět - ukliďme Česko je přihlášeno už více než 1300 úklidových akcí a my nezůstaneme pozadu!
 
 
 
Po zimním spánku jsme opět tady! Připravili jsme plán akcí na letošní rok 
a těšíme se s vámi na shledanou při některé z nich.
 
 

Od prvního adventního víkendu u kapličky nad Herinkem opět stojí malovaný betlém a čeká na další postavičky! Vyhlašujeme další

SOUTĚŽ O VÁNOČNÍ KOLEKCI

Co udělat, abyste vyhráli? Je to jednoduché – vytvořit postavičku do betléma, přinést jí v průběhu adventu ke kapličce a pak přijít o posledním adventním víkendu, 23.12., tamtéž. Sejdeme se ve 14 hodin, dáme si čaj nebo svařáček, zapějeme koledy a vyhlásíme výherce.

Přejeme mnoho zábavy při výrobě a těšíme se na vaše výtvory.

Několik fotografií z letošní výstavby je ke shlédnutí tady.

 

Děkujeme všem, kteří s námi přišli oslavit Helloween - byli jste báječní.

Tolik malých i velých  strašidel muselo opravdové duchy pořádně vyděsit! Všechny

dýně byly krásné a lampionky jeden hezčí než druhý. Na ksichtíky opět obětavě

malovala paní Pavla - tisíceré díky.

A na pár fotek z akce se můžete podívat ve fotogalerii nebo na našem

facebooku www.facebook.com/skherink/

Na další shledanou s vámi se těšíme u betléma - podrobnosti o akci se dozvíte

již brzy.

Další akcí, kterou pro vás chystáme, bude 4. 11. Helloween v maskách,

opět ve spolupráci s Buda-montem.
V 15.00 se pustíme do dlabání dýní, vyhlásíme soutěž pro děti o nejstrašidelnějšíí
masku a nejkrásnějšíí dýni. Kolem 17.00 se vydáme lampionovým průvodem
ke kapličce. S sebou si přineste nůž a lžíci na dlabání a lampionek,který vám bude
svítit na cestu.

Pro usnadnění organizace se prosím přihlašte na odkazu výše, jinak se vystavujete 
riziku, že na vás nezbyde dýně.
Kapacita akce je omezená, takže neváhejte!

 
 

 

Komentáře a odkazy ke starším akcím najdete v menu v záložce 

Proběhlé akceVíce zde: https://skherink.webnode.cz/